28 02 2012

Fotoğraf

Fotoğraf |  görsel 1

‎5 dakikada mükemmel gece makyajı
Günlük hafif makyajınızı gecenin ritmine uydurmak ve göz alıcı bir hale dönüştürmek artık çok kolay. Önerilerimizi uygulayın, gecenin tadını çıkarın!
Uzman
Ünlülerin makyaj uzmanı, Katrina Hess
Hazırlık
Cildinizde herhangi bir kızarıklık ya da sivilce varsa öncelikle
onları kapatıcı ile gizleyin. Ardından T bölgesinin parlamasını
gidermek için ince bir tabaka halinde pudra uygulayın.
Teknik 1 Gözlerinizin iç kısmına siyah kalem çekin. Bu, gözlerinizin beyaz kısmıyla mükemmel bir kontrast oluşturarak gece makyajına en iyi geçişi sağlayacak.
2 Ardından siyah göz kalemiyle üst kirpik dibine içten dışa doğru kalınlaşacak şekilde bir hat çekin. Dış köşeyi dağıtarak gölgeli bir görünüm yaratın ve dumanlı göz makyajı elde edin. Ardından bronz farı göz kapaklarınıza uygulayın.
3a Göz çevresine aydınlık bir ifade kazandırmak için ışıltılı göz farıyla (açık tenliler gümüş; esmer ve kumrallarsa altın tonları deneyebilir) göz pınarlarına minik bir dokunuş yapın
3b Ardından aydınlatıcıyı şakaklarınızdan elmacık kemiklerinizin üst kısmına doğru uygulayın.
4 Maskarayı, fırçayı dikey tutarak kirpiklerinizin ucuna doğru dik olarak uygulayın. Böylece onları daha uzun göstermiş olacaksınız. Kuruduktan sonra üst kirpiklerinizi kirpik kıvırma aletiyle kıvırın.

5 Doğal tonlarda dudak parlatıcısını, orta kısma yoğunluk vererek şekilde sürün. Bu ekstra parlaklık dudaklarınızı daha dolgun gösterecek. Ve tabii sizi de daha seksi...
İpucu; T bölgesi için yağ emen mendiller gece gezmeleri için ideal.Cildiniz parladığında kat kat pudra uygulayarak maskemsi bir görünüm yaratmaktansa bu tarz yağ emici mendilleri kullanmak fazlasıyla avantajlı.

43
0
0
Yorum Yaz